Archivace, digitalizace

Zajistíme zálohování a archivaci Vašich dokumentů! Začněte již dnes! Kontaktujte nás, navrhneme Vám spolehlivý způsob zálohování Vašich dat i písemností.

Archivace, digitalizace dokumentů

Neopomenutelnou otázkou zůstává pro každého podnikatele, pro každou společnost archivace důležitých dokumentů. A pravda je, že všechny dokumenty jsou v „životě“ firmy nebo živnostníka důležité. Náklady na archivaci porostou, dostupnost dokumentů dobře uzamčených v archivu o patro níž nebo ve skladu je nulová.

Využijte naši nabídku na digitalizaci dokumentů, následnou archivaci, zpracování indexu (seznamu), podle kterého vždy rychle najdete právě ten hledaný dokument. A to ve chvíli, kdy ho budete potřebovat!

Dokumenty můžete mít k dispozici v elektronické podobě a v takové formě, jakou si sami zvolíte.

Ano, máte pravdu, tohle přece dokáže každý, kdo má k dispozici potřebné zdroje… ale stojí to spoustu času. Přenechte nám nepopulární a náročnou práci, uvolněte si ruce pro další důležitá rozhodnutí a kroky. Nebo si jen užijte volný čas…

…a tím můžeme začít! Máme k dispozici také technologie pro digitalizaci negativů, či diapozitivů. Poté, co my dokončíme skenování Vašich vzpomínek, můžete se věnovat právě jim. A my se postaráme o archiv Vašich obchodních dokumentů.

Ochrana dat a soukromí

Ochrana Vašich dat a Vašeho soukromí je pro nás prioritou! Veškeré postupy digitalizace a archivace jsou přesně definovány smlouvou, kde se zavazujeme jednak k mlčenlivosti o poskytnutých informacích, jednak k dodržování přesných postupů a procesů a zásad bezpečnosti, aby nedošlo k jakémukoliv poškození Vašeho jména, či podnikání!

Novinky


Redesign našich stránek
Spustili jsme zcela jistě mnohem obsažnější a přehlednější verzi našich internetových stránek.

 


Poradíme.cz
Práce na novém enginu e-shopu postupují mílovými kroky. Zapracovány jsou nové vychytávky, aby bylo ovládání elektronického obchodu uživatelsky ještě jednodušší, přímočaré.

 


Plastická chirurgie
Spuštěn koncept webových stránek k připomínkování ze strany klienta.

 


Manuální-fyzioterapie.cz
Spuštěna ostrá verze webových stránek včetne jednoduchého administračního rozhraní.

 

Naše služby OUTSOURCING IT

picture

Levnější, spolehlivější řešení. Nezávislé na vlastních zdrojích. Jednoduše bez starostí.
Poptejte i nás!

Feel IT by FEELER! Feel it!

Rádi odpovíme Vaše dotazy, pomůžeme s řešením problému. Rychle a ZODPOVĚDNĚ!

E-Mail: mail@feeler.cz