Konzultace, poradenství - kompletní služby v oblasti IT

Připravíme pro Vás kompletní návrh IT infrastruktury. Na základě analýzy navrhneme řešení Vašich požadavků v oblasti výpočetní techniky. Navrhneme a zavedeme informační systém pro úspěšné řízení vztahů se zákazníkem (CRM).

IT konzultace, IT poradenství

Využijte naše dlouholeté zkušenosti v oboru informačních technologií. Jako nezávislí konzultanti jsme připraveni pomoci s výběrem řešení, navrhnout a zpracovat poptávkové řízení, následně takové kroky vyhodnotit a zajistit tak efektivní vynakládání prostředků na Vaši informační infrastrukturu. Víme, jak si poradit s interním provozem i uvnitř Vaší společnosti, od jednoduchých systémů sdílení informací až po sofistikované informační systémy pro úspěšné řešení vztahů se zákazníkem (CRM).

Návrh, projekce, analýza, audit

Připravíme pro Vás kompletní návrh IT infrastruktury. Na základě analýzy Vašich potřeb zpracujeme studii, ze které vyplynou možná řešení Vašich požadavků v oblasti výpočetní techniky.

V oblasti informačních technologií vypracujeme analýzu stávajícího stavu, vyhledáme a upozorníme na „úzká místa“, představíme možné úspory nákladů a kroky k vyšší efektivitě Vaší práce. Pro vedení společností je většinou obtížné posoudit, zda náklady na informační technologie, či jen výpočetní techniku odpovídají poskytovaným službám a řešením, ale zejména zda přinášejí potřebná usnadnění a zrychlení Vaší cesty k vytýčeným cílům.

Základem naší práce je perfektní zhodnocení a zpracování Vašich požadavků na IT. Teprve tehdy můžeme navrhnout různá řešení, různé alternativy a možnosti. Svěřte svoje požadavky a svá přání nám! Od nás pak dostanete odborný, ale přesto srozumitelný rozbor stávající situace a návrhy řešení situace budoucí, té lepší, spolehlivější.

Z praxe máme zkušenosti, že i jednoduchá a ekonomicky výhodná řešení mohou přinést očekávaný efekt. Vaše práce se také může stát příjemnější, když nebudete muset myslet na problémy se sítí, počítačem, serverem, zálohováním…

Podnikové informační systémy, CRM informační systémy

Nenechte se odradit nadpisem „podnikové”…

V mnoha menších, či větších firmách a společnostech občas vázne informovanost mezi jednotlivými pracovníky, úseky, odděleními. V neposlední řadě je také důležitá zastupitelnost v období dovolených, v případě neočekávaných událostí, nebo jen v případě opakující se nepřítomnosti pracovníků z důvodu častých obchodních jednání. Ani Vy, v pozici zákazníka, nebudete chtít čekat, až se pan XY vrátí z jednání, z dovolené, ale svojí informaci požadujete ihned. A pokud možno co nejpřesnější.

Ke sdílení informací slouží právě informační systémy. Lhostejno, zda se jedná o softwarové řešení, či „jen“ správné nastavení vnitropodnikových procesů. Zkušenosti a praxe hovoří jednoznačně: dobře informovaný zákazník, klient, který má stále k dispozici dostatek informací, je vždy spokojenější, než ten, který se cokoliv domnívá. Spokojený zákazník se k Vám bude vracet a i když mu nebude možné v ojedinělých případech vyhovět, vždy bude jasné, kde jsou Vaše možnosti a co pro něho můžete a chcete udělat.

Máme připravená řešení, ať je jejich základem software - informační systém - nebo právě již zmiňované správné nastavení zásad pro používání a sdílení informací ve Vaší společnosti. Kontaktujte nás a zjistěte, co Vám můžeme nabídnout.

Novinky


Redesign našich stránek
Spustili jsme zcela jistě mnohem obsažnější a přehlednější verzi našich internetových stránek.

 


Poradíme.cz
Práce na novém enginu e-shopu postupují mílovými kroky. Zapracovány jsou nové vychytávky, aby bylo ovládání elektronického obchodu uživatelsky ještě jednodušší, přímočaré.

 


Plastická chirurgie
Spuštěn koncept webových stránek k připomínkování ze strany klienta.

 


Manuální-fyzioterapie.cz
Spuštěna ostrá verze webových stránek včetne jednoduchého administračního rozhraní.

 

Naše služby OUTSOURCING IT

picture

Levnější, spolehlivější řešení. Nezávislé na vlastních zdrojích. Jednoduše bez starostí.
Poptejte i nás!

Feel IT by FEELER! Feel it!

Rádi odpovíme Vaše dotazy, pomůžeme s řešením problému. Rychle a ZODPOVĚDNĚ!

E-Mail: mail@feeler.cz