Kompletní služby v oblasti IT - outsourcing

Zhodnotíme, navrhneme, vybudujeme nebo jen napravíme Vaši IT infrastrukturu. My chápeme, že Vy jste odborníci ve svém oboru a my zase v tom našem: kompletní péče o Vaše IT (počítačové sítě, samostatné pracovní stanice, speciální použití IT)…

Outsourcing IT

Z Wikipedie: Outsourcing (angl. out, vně, a source, zdroj) znamená, že firma vyčlení různé podpůrné a vedlejší činnosti a svěří je smluvně jiné společnosti čili subkontraktorovi, specializovanému na příslušnou činnost. Je to tedy druh dělby práce, činnost však není zajišťována vlastními zaměstnanci firmy, ale na základě smlouvy externí firmou. Typicky se jedná o činnosti jako je právě správa počítačů (IT) nebo i úklid, údržba, doprava a podobně. Outsourcing se považuje za obchodní rozhodnutí, které má vést ke snížení nákladů a (nebo) k soustředění na hlavní činnosti firmy, a to v zájmu její konkurenceschopnosti.

V oblasti IT využívají outsourcing společnosti, které poznaly, že vlastní vývoj a údržba jejich informačního systému je pro ně z ekonomického hlediska nevýhodná. Využívají služeb počítačových firem - poskytovatelů outsourcingu, kterým předají odpovědnost za návrh, budování a správu jejich informačního systému.

Outsourcing IT je tedy zjednodušeně přenesení odpovědnosti za provoz a údržbu systému od Vás na nás. Díky tomu se můžete věnovat předmětu své činnosti v plné míře - za péči o informační systém jsme zodpovědni my.

Nabízíme správu Vaší výpočetní techniky, softwaru, informačního systému, databází. Nainstalujeme, zprovozníme a nakonfigurujeme Vám Vaše počítače, servery, stejně jako síť, tiskárny, skenery (periferie), součástí je i jejich následná údržba. Postaráme se o Vaše data, zajistíme pravidelné zálohování, samozřejmostí jsou i kvalitní antivirové ochrany a další kroky pro zabezpečení Vašich dat. Nabízíme také nepřetržitou podporu na telefonu, poskytneme pomoc nebo potřebné informace z oblasti informačních technologií, kdykoliv je budete potřebovat. Nabízíme také konzultace a řešení problémů v oblasti Vašich IT systémů, poskytujeme i školení uživatelů pro práci s počítačem.

Všechny zmiňované služby jsou individuální, poskytované přesně dle Vašich přání a požadavků. Stejně je tomu i v případě ceny. Cena je závislá na rozsahu informačního systému (počet stanic a serverů, charakter provozovaných aplikací, dohodnutý interval návštěv a doba odezvy v případě problému). Kontaktujte nás, připravíme návrh přesně podle Vašich potřeb.

Novinky


Redesign našich stránek
Spustili jsme zcela jistě mnohem obsažnější a přehlednější verzi našich internetových stránek.

 


Poradíme.cz
Práce na novém enginu e-shopu postupují mílovými kroky. Zapracovány jsou nové vychytávky, aby bylo ovládání elektronického obchodu uživatelsky ještě jednodušší, přímočaré.

 


Plastická chirurgie
Spuštěn koncept webových stránek k připomínkování ze strany klienta.

 


Manuální-fyzioterapie.cz
Spuštěna ostrá verze webových stránek včetne jednoduchého administračního rozhraní.

 

Naše služby OUTSOURCING IT

picture

Levnější, spolehlivější řešení. Nezávislé na vlastních zdrojích. Jednoduše bez starostí.
Poptejte i nás!

Feel IT by FEELER! Feel it!

Rádi odpovíme Vaše dotazy, pomůžeme s řešením problému. Rychle a ZODPOVĚDNĚ!

E-Mail: mail@feeler.cz