Návrhy a realizace webových stránek, administrace a aktualizace

Analýza a přepracování stránek (redesign), validní kódování XHTML/CSS, administrační rozhraní, e-shop, databázové aplikace, optimalizace pro vyhledávače (SEO), registrace do katalogů a oborových portálů

Internetové služby

Zcela samostatnou kapitolou našich služeb, patřící více do oboru reklamy a propagace, jsou návrhy a realizace Vaší firemní prezentace na Internetu. Zajistíme analýzu a přepracování stránek (redesign), správu internetových stránek, grafický návrh webu, validní kódování HTML, XHTML, CSS, databázové aplikace, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), registraci do katalogů a oborových portálů a další služby, právě pro Vás.

Vaše webové stránky

Vaše požadavky, účel a cíle webové stránky

Ať již stávající, nebo nové webové stránky vždy musí plnit jasně stanovený cíl - od jednoduché prezentace Vašich výrobků, služeb, zájmů, případně úspěchů, až po návrh, zpracování, plánování účinné strategie, která Vám přivede PLATÍCÍ zákazníky.

Grafický návrh Vaší identity na webu

Zpracujeme grafický návrh Vašich stránek s respektem k Vaší firemní identitě. Je tu ale vždy možnost nahlédnout z jiného úhlu… a upravit vzhled www stránek do nového „neotřelého“ designu a oslovit tím například jinou skupinu zákazníků.

Technologicky správné zpracování

Podle zaměření Vašich stránek zvolíme tu správnou technologii, dostatečně jednoduchou a rychlou, ale přitom natolik sofistikovanou, aby dosažení Vašich cílů bylo jednoduché a bezproblémové. Od jednoduchých stránek až po rozsáhlé redakční systémy, systémy servisních databází, on-line informační systémy pro péči o Vaše zákazníky (CRM)… to vše jsme připraveni navrhnout a realizovat.

Validita - správnost a bezchybnost napsaného kódu

Základem kvalitních stránek je bezchybně napsaný (validní) kód. Chyby v kódu bývají častou příčinou „neviditelnosti“ stránek. Kromě toho většina tvůrců a autorů zcela pozapomíná na základní typografická pravidla. A ve většině případů bohužel ani netuší, že stejně jako v tištěném dokumentu, musí být i v prostředí webu zachovávána alespoň ta nejzákladnější z nich. Upřímně… jste si jisti, že jsou Vaše stránky napsané opravdu správně?

Vaše korektury a připomínky

Posloucháme Vás! Navrhujeme a přesvědčujeme o správnosti zvoleného řešení. Ale vždy nasloucháme Vašim návrhům a připomínkám, respektujeme Vaše přání, zachováváme všeobecně vžitá pravidla a zvyklosti Vaší práce. Jsme tu, abychom Vás zviditelnili na internetu. A věřtě, že je opravdu rozdíl mezi tím být na internetu a být na internetu vidět!

SEO aneb optimalizace Vašich stránek (Search Engine Optimization)

Není třeba připomínat, že optimalizované stránky dosahují jednoznačně lepší pozice ve výsledcích vyhledávání. A tím Vám prokazatelně přivedou více návštěvníků a zvýší prakticky zdarma Vaše šance na získání dalšího spokojeného zákazníka.

Vaše stránky podrobíme přísné analýze. Na základě Vašeho pokynu přezkoumáme Vaší stávající internetovou prezentaci. Zkontrolujeme všechna zásadní kritéria, analyzujeme zdrojový kód, zkontrolujeme jeho validitu, zjistíme, zda obsahuje všechny „povinné“ položky, prověříme dostupnost stránek pro jednotlivé prohlížeče a systémy, zjistíme, zda neobsahuje skryté položky, které jsou častou příčinou penalizace ze strany vyhledávačů, prověříme správnost textu se zaměřením na požadovaná klíčová slova (copywriting). Následně navrhneme řešení, jak stránky upravit, vylepšit, optimalizovat přístupnost, a tím zvýšit návštěvnost.

Novinky


Redesign našich stránek
Spustili jsme zcela jistě mnohem obsažnější a přehlednější verzi našich internetových stránek.

 


Poradíme.cz
Práce na novém enginu e-shopu postupují mílovými kroky. Zapracovány jsou nové vychytávky, aby bylo ovládání elektronického obchodu uživatelsky ještě jednodušší, přímočaré.

 


Plastická chirurgie
Spuštěn koncept webových stránek k připomínkování ze strany klienta.

 


Manuální-fyzioterapie.cz
Spuštěna ostrá verze webových stránek včetne jednoduchého administračního rozhraní.

 

Naše služby OUTSOURCING IT

picture

Levnější, spolehlivější řešení. Nezávislé na vlastních zdrojích. Jednoduše bez starostí.
Poptejte i nás!

Feel IT by FEELER! Feel it!

Rádi odpovíme Vaše dotazy, pomůžeme s řešením problému. Rychle a ZODPOVĚDNĚ!

E-Mail: mail@feeler.cz