Služby v oblasti IT/ICT

Komplexní péče o Vaší IT infrastrukturu…
pracovní stanice, tiskárny, skenery, zálohování, archivace, servery, aktivní prvky sítě
internetové prezentace, e-shopy, CRM systémy

Návrhy a realizace webových stránek

Analýza a přepracování stránek (redesign), grafický návrh webu, validní kódování XHTML/CSS, dynamické stránky, administrační rozhraní, databázové aplikace, optimalizace pro vyhledávače (SEO), registrace do katalogů a oborových portálů a další služby.

Administrace a aktualizace webových stránek

Bezchybná a rychlá aktualizace webu, administrace, pravidelný dohled, zpracování analýz provozu. Profesionální administrátoři jsou připraveni podpořit Vaše zájmy v oblasti webu.

Instalace sítí, strukturovaný kabelážní systém

Základním stavebním kamenem pro správnou a spolehlivou funkci Vaší IT infrastruktury je vhodně navržený kabelážní systém. Prakticky se jedná o kabelové propojení „základny“ s jednotlivými pracovišti (zásuvkami), to v tom jednodušším případě.

Návrhy, projekce, analýzy

Základem naší práce je perfektní zhodnocení a zpracování Vašich požadavků na IT. Teprve tehdy můžeme navrhnout různá řešení, různé alternativy a možnosti.

IT konzultace, IT poradenství

Využijte naše dlouholeté zkušenosti v oboru informačních technologií. Víme, jak si poradit s interním provozem i uvnitř Vaší společnosti, od jednoduchých systémů sdílení informací až po sofistikované informační systémy pro úspěšné řešení vztahů se zákazníkem (CRM).

Outsourcing IT

Nabízíme správu Vaší výpočetní techniky, softwaru, informačního systému, databází. Nainstalujeme, zprovozníme a nakonfigurujeme Vám Vaše počítače, servery, včetně periferií, součástí je i následná údržba.

Archivace, digitalizace dokumentů

Využijte naši nabídku na digitalizaci dokumentů, následnou archivaci, zpracování indexu (seznamu), podle kterého vždy rychle najdete právě ten hledaný dokument. A to ve chvíli, kdy ho budete potřebovat!

Novinky


Redesign našich stránek
Spustili jsme zcela jistě mnohem obsažnější a přehlednější verzi našich internetových stránek.

 


Poradíme.cz
Práce na novém enginu e-shopu postupují mílovými kroky. Zapracovány jsou nové vychytávky, aby bylo ovládání elektronického obchodu uživatelsky ještě jednodušší, přímočaré.

 


Plastická chirurgie
Spuštěn koncept webových stránek k připomínkování ze strany klienta.

 


Manuální-fyzioterapie.cz
Spuštěna ostrá verze webových stránek včetne jednoduchého administračního rozhraní.

 

Naše služby OUTSOURCING IT

picture

Levnější, spolehlivější řešení. Nezávislé na vlastních zdrojích. Jednoduše bez starostí.
Poptejte i nás!

Feel IT by FEELER! Feel it!

Rádi odpovíme Vaše dotazy, pomůžeme s řešením problému. Rychle a ZODPOVĚDNĚ!

E-Mail: mail@feeler.cz